Stunning Oceanview 2 Bed Condo At One Cable Beach
| WiFi Wi-Fi | Swimmingpool Udendørs pool | Privat strand Adgang til strand |
| Fitness/Motionscenter Fitnesscenter | Aktiviteter Vandland | Aircondition Klimaanlæg |
| Kæledyr ikke tilladt |
Stunning Oceanview 2 Bed Condo At One Cable Beach tilbyder 2 værelser med udsigt over haven og ligger 6 km fra Piraterne i Nassau-museet. Der er et fuldt udstyret køkken og 2 badeværelser.
Bahamas nationalmuseum for kunst er ca. 15 minutters kørsel væk. Stedet placeret lige ved siden af sand- strande. Mexicaba ligger omkring 550 meter væk og serverer mexicanske specialiteter. Pompey-museet ligger ved siden af villaen.
Den nærmeste lufthavn er Lynden Pindling Internationale, ca. 5 km væk. Gæsterne vil nyde et kasino, der tilbydes på stedet.
- Lokale seværdigheder
- Judaea Baptist Church4104 km
- Harrold & Wilson Ponds National Park4645 km
- Hillview Seventh-Day Adventist Church4811 km
- Lufthavne
- Lynden Pindling Internationale Lufthavn10 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr ikke tilladt
- Elevator
Måltider og drinks
- Kedel
- Tørretumbler
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Adgang til strand
- Kasino
- Vandland
- Have
- Fitnesscenter
På værelset
- Klimaanlæg
- Patio
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Strygeservice
- Vaskemaskine
- Gratis toiletartikler
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Finder jeg en parkeringsplads på Stunning Oceanview 2 Bed Condo At One Cable Beach villa?
Gæster på Stunning Oceanview 2 Bed Condo At One Cable Beach villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor langt ligger Lynden Pindling Internationale fra Stunning Oceanview 2 Bed Condo At One Cable Beach villa?
Der er 5 km mellem Lynden Pindling Internationale og Stunning Oceanview 2 Bed Condo At One Cable Beach villa. - ❓
Hvilke betalingsmetoder understøtter Stunning Oceanview 2 Bed Condo At One Cable Beach villa?
Stunning Oceanview 2 Bed Condo At One Cable Beach villa accepterer betalingsmetoder som Visum, American Express og JCB.